T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
ANKARA / ALTINDAĞ - Cebeci Ortaokulu

2023-2024 Eğitim - Öğretim Yılı Öğretmen-Veli Görüşme Saatleri Çizelgesi

 2023-2024 Eğitim Öğretim Yılı Cebeci Ortaokulu öğretmenlerimiz ile velilerimiz arasında gerçekleştirilecek görüşmeler; eğitim-öğretim faaliyetlerini aksatmaması amacıyla aşağıdaki gün ve saatlerde olacak şekilde planlanmıştır.

CEBECİ ORTAOKULU 2023-2024 EĞİTİM - ÖĞRETİM YILI
ÖĞRETMEN - VELİ GÖRÜŞME SAATLERİ
S.NO ÖĞRETMENİN ADI SOYADI BRANŞI GÖRÜŞME GÜNÜ GÖRÜŞME SAATİ
1 SEDA YILDIZ TÜRKÇE PAZARTESİ 11:50-12:30
2 ŞULE SAM TÜRKÇE SALI 09:50-10:30
3 KEZBAN GÜLNUR ÖZKAN TÜRKÇE SALI 12:40-13:20
4 MEHMET ALİ AĞDAŞAN TÜRKÇE CUMA 09:00-09:40
5 OLCAY İNAN MATEMATİK PERŞEMBE 09:00-09:40
6 GÜLAY ÇALIK MATEMATİK PERŞEMBE 09:50-10:30
7 AYŞE GÖZCÜ MATEMATİK SALI 10:40-11:20
8 ESİN GEÇENER FEN BİLİMLERİ ÇARŞAMBA 12:40-13:20
9 TEKİN ŞİMŞEK SOSYAL BİLGİLER PERŞEMBE 11:50-12:30
10 SELMA CAN SOSYAL BİLGİLER CUMA 09:50-10:30
11 ŞÜKRAN OSMANOĞLU SOSYAL BİLGİLER ÇARŞAMBA 09:00-09:40
12 ZEHRA ÖZYILMAZ İNGİLİZCE CUMA 12:40-13:20
13 SİBEL BARAN İNGİLİZCE PAZARTESİ 09:00-09:40
14 YEŞİM AKSAY İNGİLİZCE SALI 09:00-09:40
15 MERAL AKDENİZ TEKNOLOJİ VE TASARIM CUMA 09:50-10:30
16 SERAP GÜNEŞ TEKNOLOJİ VE TASARIM PERŞEMBE 09:50-10:30
17 DERYA HANİFE KILINÇ TEKNOLOJİ VE TASARIM ÇARŞAMBA 09:50-10:30
18 ELİF ÇOPUR GÖRSEL SANATLAR SALI 10:40-11:20
19 LEVENT MÜVEZZİ BEDEN EĞİTİMİ SALI 09:50-10:30
20 İBRAHİM AKTAN BEDEN EĞİTİMİ SALI 11:50-12:30
21 OZAN SUCU MÜZİK PAZARTESİ 11:50-12:30
22 ELİF AKILLI MATEMATİK PERŞEMBE 11:50-12:30
23 BÜŞRA MÜNEVVER YIMAZ DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ PAZARTESİ 11:50-12:30
24 HATİCE KÜBRA EMİROĞLU DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÇARŞAMBA 11:50-12:30
25 EMRE FATİH BATIBAY TÜRKÇE ÇARŞAMBA 12:40-13:20
26 GONCA ÇUKURLUÖZ FEN BİLİMLERİ PAZARTESİ 10:40-11:20
27 SİNAN METİN GÖRSEL SANATLAR CUMA 09:50-10:30
28 EDA KÖLÜK İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 10:40-11:20
29 BİRİCİK SAYLAM FEN BİLİMLERİ CUMA 08:00-08:40
30 GAMZE NUR ÖZTÜRK MATEMATİK PERŞEMBE 09:50-10:30
31 DUYGU BAYRAM CANDAN BİLİŞİM TEKNOLOJİLERİ PAZARTESİ 09:50-10:30
32 RUKİYE BULUT ERARSLAN DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ ÇARŞAMBA 09:00-09:40
33 TÜLİN SORKUN MATEMATİK ÇARŞAMBA 09:50-10:30
34 YASEMİN YİĞİT BEDEN EĞİTİMİ CUMA 11:50-12:30
35 GÜLDEN TOSUNOĞLU TÜRKÇE PERŞEMBE 10:40-11:20
36 ZEHRA KOÇER İNGİLİZCE ÇARŞAMBA 10:40-11:20
37 ÖZLEM DEMİRKAN FEN BİLİMLERİ ÇARŞAMBA 10:40-11:20
38 JÜLİDE ŞERİFE AY BOYAR İNGİLİZCE PAZARTESİ 11:50-12:30

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 05.12.2023 - Güncelleme: 05.12.2023 12:56 - Görüntülenme: 227
  Beğen | 1  kişi beğendi